Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, że w topestetic.pl przez 7 dni w tygodniu można skorzystać z bezpłatnej porady wykwalifikowanych kosmetologów - przez czat, mailowo lub telefonicznie. W dodatku próbki do zamówienia są dodawane na podstawie indywidualnych potrzeb skóry Klienta, dlatego każdy tester będzie doskonale odpowiadał naszym oczekiwaniom. Co więcej, do paczek dodawane są ciekawe gadżety-upominki od sklepu, a wysyłka i zwrot są darmowe niezależnie od kwoty zamówienia.

Topestetic.pl to jednak nie tylko sklep internetowy, w którym możecie kupić kosmetyki do twarzy, ale również te do regeneracji ciała, aromaterapii czy makijażu. Bez trudnu znajdziecie tu również wszelkie przydatne akcesoria pielęgnacyjne - od kosmetyczek, przez szczotki do włosów i rollery do masażu.

Topestetic możecie śledzić również na różnych portalach, takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, gdzie znajdziecie dużą dawkę informacji - szczególnie te dotyczące dbania o skórę. Poza tym w relacjach i w postach znajdują się proste wskazówki, które urozmaicają pielęgnację, a także ciekawostki o kosmetykach do twarzy, ciała oraz włosów, które można znaleźć na stronie sklepu.

Topestetic słynie także z edukacji swoich Klientów. Na www.bloguroda.pl, regularnie publikowane są ciekawe artykuły przygotowane przez kosmetologów, które w szeroki sposób omawiają takie tematy jak: różnego rodzaju problemy skórne (trądzik, przebarwienia, zmarszczki itp.), pielęgnację konkretnych typów cery (jak np. skóra tłusta, sucha, dojrzała), nowości kosmetyczne, a także sposoby na domowe zabiegi na skórę. Jest to miejsce, w którym każdy może znaleźć przydatne dla siebie informacje w kwestii dbania o twarz, ciało i włosy.

W topestetic.pl od samego początku działalności wielką wagę przykłada się przede wszystkim na jak najlepszą obsługę Klientów i indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Koniecznie zajrzyjcie do sklepu topestetic, sprawdźcie sami jak wysoka jakość obsługi czeka tam na Was i wybierzcie najlepsze kosmetyki dla siebie!