W.KRUK już od lat projektuje i tworzy autorskie kolekcje biżuterii, które pomagają kobietom poczuć, ze są naprawdę wyjątkowe, wydobywają ich wewnętrzny blask, zachęcają do działania i wyrażania siebie. W.KRUK mówi jubilerskim językiem wartości bliskich współczesnym kobietom. Przykładem tego są kolekcje ambasadorskie, do których współtworzenia zaprasza wyjątkowe kobiety, ikony, będące inspiracją dla innych. Ambasadorki, które stworzyły z W.KRUK swoje kolekcje - Ewa Chodakowska, Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska, Martyna Wojciechowska, Alicja Bachleda-Curuś, Kinga Rusin oraz Anna Maria Jopek – zawarły w nich szczególne przesłanie. Przesłanie to, oddane w postaci pięknej biżuterii, znalazło uznanie tysięcy kobiet w Polsce, pobijając rekordy popularności. 

W.KRUK od 1840 roku wierzy, że to co, naprawdę ważne trwa na zawsze. Z szacunkiem 
i wdzięcznością patrzy wstecz na ponad 180-letnią historię marki. Niezwykłe dziedzictwo i doświadczenia pokoleń stają dziś w parze z innowacyjnym myśleniem. Czerpiąc z osiągnieć współczesności i eksperckiej wiedzy pokoleń jubilerów, W.KRUK jest dziś marką mającą tradycję w kreowaniu unikalności.  

Świat marki W.KRUK dopełniają kolekcje skórzanych i jedwabnych akcesoriów oraz zapachy W.KRUK, inspirowane kolorowymi diamentami.
 

https://wkruk.pl/