Markę Kler cechuje niezwykle rzetelne i w pełni profesjonalne podejście zarówno do samego procesu projektowania, jak i procesu produkcji mebli. Wyróżniają się one nie tylko stylową, ponadczasową formą, ale też niezwykłą funkcjonalnością, która gwarantuje komfort i wygodę użytkowania. Nic w tym dziwnego, skoro na sukces firmy pracują nie tylko polscy projektanci, ale też designerzy z Włoch, Francji czy Niemiec. Opracowywane wzory wdrażane są w rodzimym Dobrodzieniu, polskiej kolebce meblarstwa. 

Hołdując tradycyjnemu rzemiosłu marka jednocześnie śmiało sięga po nowoczesne rozwiązania. Sterowane elektronicznie, liczne funkcje wypoczynkowe idą w parze z pięknym wzornictwem o uniwersalnym charakterze. I tak np. eleganckie sofy gwarantują relaks w wersji smart, a witryny, czy komody wiele praktycznych schowków z efektownym podświetleniem LED. Wszystko zaś ubrane jest w najlepszej klasy materiały, które z powodzeniem przetrwają próbę czasu. Dzięki temu Kler jest synonimem elegancji i mebli najwyższej jakości.

Bogata oferta składająca się z ponad 50 kolekcji gwarantuje  również możliwość personalizacji mebla. Dobierając indywidualnie układ, rodzaj i kolor materiałów wykończeniowych oraz funkcje otrzymujemy model pod każdym kątem dopasowany do wystroju naszego wnętrza. By wybór był zawsze trafiony i jak najlepiej wpisywał się w indywidualne potrzeby użytkownika, możemy liczyć także na profesjonale doradztwo. W salonach Kler można skorzystać z pomocy architektów wnętrz, którzy chętnie dzielą się rzetelną wiedzą i pomogają w zaprojektowaniu wymarzonych wnętrz.