Historia firmy Wittchen rozpoczęła się już  we wczesnych latach młodości jej założyciela - Jędrzeja Rafała Wittchena. To właśnie wtedy młody chłopiec otrzymał w prezencie od swojego dziadka piękny skórzany portfel. To było przełomowe wydarzenie, gdyż przyszły właściciel firmy zauważył i zaczął doceniać piękno skórzanej galanterii. Być może już wtedy postanowił uczynić z niej swoje życiowe credo. Po wielu latach postanowił zaufać swojej intuicji i wszystkie posiadane oszczędności zainwestował w projekt marzeń. W ten sposób w 1990 roku powstała firma Wittchen, która zyskała miano jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek. Młody Jędrzej od początku postawił na jakość - zatrudnił rzemieślnika i zakupił doskonałe materiały oraz nici. Jednocześnie sam zaprojektował logo, doglądał i kontrolował jakość wytwarzanych produktów oraz dbał o to, aby wszystko spod marki Wittchen kojarzyło się klientom z luksusem i nieprzemijającą klasyką.

Historia firmy Wittchen

W pierwszym okresie działalności portfele Wittchen były dostępne jedynie w okolicznych sklepach. Jednak wzrastające zainteresowanie produktami marki sprawiło, iż zaczęły powstawać pierwsze salony firmowe. Firma Wittchen rozwijała się coraz szybciej i z czasem okazało się, iż niewielki warsztat nie jest w stanie sprostać wszystkim zamówieniom. Dlatego zapadła decyzja o przeniesieniu produkcji do Włoch, które słyną ze skór doskonałej jakości. Ten krok okazał się wielkim sukcesem. Modowa tradycja Italii połączona z jakością i dbałością o szczegóły stworzyła jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek.


Oferta firmy Wittchen

W pierwszym okresie działalności oferta firmy Wittchen obejmowała jedynie galanterię skórzaną. W miarę zdobywania popularności rozszerzał się też asortyment. Dzisiaj produkty marki Wittchen to nie tylko eleganckie portfele, ale także torebki, walizki, buty, odzież, krawaty, perfumy oraz wiele przydatnych akcesoriów (takich jak rękawiczki, czapki, apaszki czy paski). Wszystkie produkty są eleganckie w ponadczasowym wymiarze, wykonane z największą starannością i niebanalne pod względem wzornictwa, materiałów i kolorów. Oferta marki jest kierowana do osób w różnym wieku - zarówno dojrzałych i świadomych swojego stylu, jak i tych młodszych, które dopiero poszukują swojej stylistycznej drogi.

Kupon rabatowy Wittchen