Yes to polska marka produkująca biżuterię. Firma rozwija się nieustannie od lat osiemdziesiątych XX wieku. Cechuje ją staranne wykonanie, wysoka jakość i ciekawe projekty biżuterii. Współpracuje z polskimi projektantami. W całym kraju działa ponad sto sklepów firmowych YES. Biżuterię tej marki można znaleźć także w innych sklepach jubilerskich w Polsce i za granicą.

Początki istnienia YES

YES to marka utworzona przez Magdalenę Kwiatkiewicz, jej męża Michała oraz brata Krzysztofa Madelskiego. Podczas wakacyjnej pracy za granicą para trafiła przypadkiem do firmy produkującej biżuterię. Zainteresowali się tym fachem i zaczęli sami sprzedawać swoje wyroby na bazarze w Londynie. Po powrocie do Polski, w 1981 roku założyli firmę. Początkowo prowadzili niewielki zakład rzemieślniczy. Rozwijali się prężnie, pozyskując kolejne rzesze zadowolonych odbiorców. Dzięki kampanii reklamowej w 1996 roku marka stała się jeszcze bardziej znana.
Salony Jubilerskie YES

Pierwszy salon jubilerski YES powstał w 1993 roku w Poznaniu. W 2001 roku siedem sklepów zostało przekształconych w sieć sprzedaży opartej na systemie franszczyzny. Obecnie YES ma ponad 100 własnych sklepów zlokalizowanych w całej Polsce. Wszystkie działają jako jednostki franszczyznowe. Ponadto firma otworzyła własną hurtownię biżuterii. W swoje wyroby zaopatruje ponad 800 polskich sklepów jubilerskich, a także salony w Belgii, Szwecji i Holandii.

Rozwój marki

W 2006 roku do firmy YES dołączyli synowie założycieli - Tomasz Kwiatkiewicz i Mateusz Madelski. Byli odpowiedzialni za rozwój marki oraz biżuterię z kamieniami szlachetnymi. Marka podąża za nowymi trendami. Dla YES projektują: Katarzyna Bukowska, Magda Dąbrowska i Maciej Dudek. Współpracy z firmą podjęli się także Krzysztof Stróżyna i Anna Kuczyńska.
Produkty w ofercie YES

YES produkuje biżuterię ze złota i srebra. Wzbogaca swoje wyroby o cyrkonie, diamenty, masę perłową i kamienie szlachetne, takie jak na przykład Topaz. Firma YES w swojej ofercie prezentuje pierścionki, obrączki, kolczyki, naszyjniki, zawieszki, celebrytki, bransoletki, a także zegarki.