Zakupy z Klarną pokochało już ponad 100 milionów klientów na całym świecie. I ta liczba stale rośnie. Tym bardziej, że teraz aplikacja zakupowa pozwala zrobić zakupy w dowolnym sklepie internetowym i sprawdzić je, obejrzeć czy przymierzyć, zanim dokonamy płatności. Apka jest pełna stylowych zakupowych inspiracji i wskazówek dotyczących świadomego zarządzania swoim budżetem. Pobierz aplikację Klarna i dołącz do globalnej modowej społeczności.

1.     Kupujesz teraz, płacisz 30 dni później. Koniec z nietrafionymi zakupami i oczekiwaniem na zwrot pieniędzy. Dzięki Klarnie masz 30 dni, żeby zdecydować, które produkty zatrzymasz, a które odeślesz. Kupujesz, przymierzasz, płacisz tylko za to, co pokochasz. Płatności Klarny są dostępne także w niektórych sklepach stacjonarnych w Polsce, m.in. w H&M.

2.     Wszystkie zakupy w jednej superapce! Żeby zrobić zakupy z Klarną, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację i stworzyć jednorazową wirtualną kartę płatniczą. Możesz jej użyć w każdym sklepie internetowym bez żadnych dodatkowych opłat. W aplikacji możesz śledzić dostawy, zwroty, a nawet ślad węglowy. Na początku Klarna sfinansuje twoje zakupy o wartości do kilkuset złotych. Z czasem twój limit zakupowy wzrośnie.

3.     Powiadomienia o obniżkach cen wymarzonych produktów. Dzięki Klarnie już nigdy nie przegapisz żadnej wyprzedaży ani promocji. Zapisz w aplikacji produkty, które ci się podobają (zrobisz to jednym kliknięciem). I voilà! Gdy cena spadnie, aplikacja od razu wyśle ci powiadomienie. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że zawsze kupujesz na najlepszych warunkach.

4.     Modowe inspiracje. Klarna słynie ze swojego wyjątkowego i nietuzinkowego stylu (docenili go nawet Lady Gaga i Snoop Dogg). Jest też doskonałym źródłem zakupowych inspiracji. W aplikacji znajdziesz listy zakupowe z podpowiedziami, co jest na czasie, tworzone m.in. przez najpopularniejszych influencerów. Swoimi pomysłami w aplikacji dzielą się miłośnicy mody z całego świata – w polskiej wersji aplikacji znalazły się już inspiracje m.in. od Jessiki Mercedes i Red Lipstick Monster, a teraz także od naszych stylistek! Jesteś fashionistką? Dzięki Klarnie możesz łatwo stworzyć własne listy życzeń i podzielić się nimi ze znajomymi lub w social  mediach.

5.     Zawsze bezpiecznie. Zawsze bez dodatkowych kosztów Korzystanie z aplikacji Klarna i opcji „zapłać za 30 dni” nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami i jest w pełni bezpieczne. Możesz zrobić dowolny zakup i zapłacić za niego do 30 dni lub wcześniej – jeśli tak wolisz. Płacisz za swoje zakupy dokładnie tyle, ile wynosi ich cena w sklepie. A że Klarna zawsze powiadomi cię o właśnie uruchomionej przez sklep promocji na ten cudowny, kaszmirowy sweter – nawet mniej, niż planowałaś.