Gatta to krajowa produkcja i zróżnicowana oferta, zmieniająca się dynamicznie wraz ze zmianą potrzeb klientek. Co oferuje marka i jak wyglądały jej początki?

Za stworzeniem rozpoznawalnej dziś marki Gatta stoi firma Ferrax, która rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Firma, początkowo obecna jedynie na polskim rynku, bardzo szybko rozwinęła się, rozbudowała swoje zaplecze technologiczne i pojawiła się na rynkach zagranicznych (nie tylko w Unii Europejskiej, ale też w Rosji, Australii, USA). Początkowo oferowała typowe produkty pończosznicze - rajstopy, pończochy różnych krojów, utrzymane w rozmaitych stylach.

Rozwój marki Gatta

Przez lata rozwoju i poszerzania oferty marka Gatta wypracowała miano krajowego lidera. Jej produkty są powszechnie dostępne i bardzo dobrze kojarzone przez konsumentów. Ma ponad 130 firmowych sklepów w całej Polsce, sprzedaje także w renomowanych sklepach z bielizną. Rajstopy marki Gatta można znaleźć w bardzo wielu kobiecych garderobach. Gatta została kilkukrotnie wyróżniona Złotym Laurem Konsumenta, co świadczy o zaufaniu i zadowoleniu z kupowanych produktów.

Produkty Gatta

Oferta marki Gatta obejmuje dobrej jakości rajstopy i pończochy, tworzone po to, by dobrze się prezentować i zapewniać wysoki komfort noszenia. Oferowane modele to rajstopy i pończochy klasyczne, ale także wspomagające zdrowie nóg - chłodzące, stymulujące krążenie, zapobiegające powstawaniu żylaków. Oprócz tego producent stawia na bieliznę i modne stroje kąpielowe. Od niedawna w ofercie marki Gatta pojawia się odzież codzienna, w klasycznym stylu. Producent przewiduje też produkty dla kobiet uprawiających sport - wygodne sportowe ubrania oraz specjalnie dostosowaną bieliznę. Z ofertą marki można zapoznać się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej.

Kupon rabatowy Gatta